JARNÍ DETOX AUSTRALSKÝMI KVĚTOVÝMI ESENCEMI - ODBĚR OSOBNĚ/POŠTOU

 

Jaro je příležitost pro jarní očistu. Odlehčujeme jídelníček, čistíme svůj osobní prostor….

V tomto období  je  výhodné  také  podpořit své tělo i psychiku detoxem Australskými květovými esencemi. Odlehčíme tak tělu i psyché od pocitu přetížení a emoční zátěže. Uvolníme se, vyčistíme a získáme novou energii pro vše důležité v našem životě. 

 

Přestože jsem zastáncem užívacích lahviček na míru, protože co člověk, to jiná příčina problému a tedy  i  jiná kombinace esencí, pro JARNÍ  a  PODZIMNÍ  očistu se mi osvědčila  univerzální kombinace  7 esencí.

 

 

INFORMACE A OBJEDNÁVKY  

                  

web: www.harmonievsobe.cz


email: harmonievsobe@seznam.cz


mobil: + 420 605 726 144

 

 

ODBĚR ESENCÍ A CENA 


Osobní odběr:   400,- Kč 

Zaslání poštou:  460,- Kč  ( 60 Kč poštovné )

 

 

JAK ESENCE UŽÍVAT

 

Esence se užívají ráno a večer 7 kapek nejlépe do vody a vypít nebo nakapat přímo na jazyk.

Při detoxikaci je vhodné zvýšit pitný režim. 

 

SLOŽENÍ DETOXIKAČNÍ LAHVIČKY

 

Bauhinia – působí na správnou funkčnost ileocekální chlopně (mezi tenkým a tlustým střevem) – projevy špatné funkce: bolest hlavy, kruhy pod očima, problémy s krční páteří, pracuje s tématy bránění se změně, strnulost.

 

Bush Iris - pročišťuje na fyzické úrovni lymfatický systém a na úrovni psychiky odblokovává základní čakru a centrum důvěry.

 

Bottelbrush-  čistí tlusté střevo a pomáhá čistit minulost, abychom byli schopni udělat krok do nové změny.

 

Dog Rose-  čistí ledviny a močový měchýř a očišťuje od strachu, bázlivosti a studu. Pomáhá nám plně obsáhnout život, získat kuráž.

 

Dagger Hakea – čistí krev, játra, zpracovává témata křivdy a potlačeného a nevyjádřeného vzteku .


Wild Potato  Bush -  čistí těžké kovy z těla a pomáhá nám posunout se dál. Vrací nám nadšení a entuziasmus.

 

Green Essence -  čistí plísně a parazity v těle a harmonizuje téma otevřenosti k parazitování od druhých. Řeší téma emočního utrpení spojeného s kožní a střevní poruchou.

 

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE 


Australské květové esence jsou kapky s výtažky z rostlin rostoucích na území Austrálie. Používáním esencí se vyčistí negativní vzorce uložené hluboko v našem podvědomí a vytvoří se prostor pro nové harmonické nastavení člověka. Pracují nejdříve na psychické a mentální úrovni a následně ve fyzické rovině. 
Australské květové esence (69 esencí) jsou pokračováním a rozšířením původního Bachova systému 39 esencí a dokáží pomáhat současnému modernímu člověku s problémy a tématy, které v době vzniku Bachových esencí (což je před zhruba 85 lety) nebylo třeba řešit (vysoká úroveň stresu, radioaktivita, elektromagnetický smog a záření z technologií wifi, počítačů a přístrojů, vyšší rozvodovost, poruchy ADD/ADHD, dyslexie, poruchy příjmu potravy, problémy po očkování u dětí, problémy po užívání antikoncepce, neplodnost a mnohé další).
S tím vším si Australské esence skutečně poradí. Zvládnou zharmonizovat celý endokrinní systém, jednotlivé orgány v těle, zvládnou pročistit tělo a zbavit parazitů a plísní, zároveň zpracovávají a uvolňují různé blokády a přesvědčení, kvůli nimž se nám nedaří určité oblasti našeho života posunout a změnit tak, jak bychom chtěli a potřebovali, chrání a čistí naše energetické pole před nežádoucími vlivy a všudypřítomným škodlivým zářením, pomáhají nám žít naplno náš potenciál v radosti a lehkosti.
Australské esence jsou používány ve více než 50 zemích světa. 
Velice oblíbené jsou např. v Itálii, Švýcarsku, Anglii, Japonsku.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Životní konstelace (rodinné, systematické……)

 

Termín:  20. 1. 2018     9:00 - 18:00 hod.  ( reg. od 8:30 h)

                                     13:00 - 14:15 hod.  (pauza na oběd)

 

Místo: Křídla Duše – třída Míru 65, Pce (průchod vedle Klenotů Lejhanec ve dvoře u Chillis Café) – Zvoňte, prosím!

 

Cena: 1000, - Kč s vlastní konstelací, 500,- Kč bez rozestavení vlastní konstelace

 

Rezervace: Místo je Vám rezervováno po nahlášení  emailem : harmonievsobe@seznam.cz . Do emailu prosím uveďte své jméno a příjmení a číslo mobilního telefonu. 

 

Rozestavení jsou podporována „Nástroji Three In One“: svalovým testem, barometrem chování, věkovým recesem a technikami uvolnění stresu. Nacházíme řešení závažných témat jemným způsobem.

K rozestavení vnitřní představy rodinného systému se využívá členů skupiny. Vše probíhá v uzavřeném kruhu, kde je dbáno na diskrétnost. Vše, co se v kruhu odehraje, zde také zůstane.

Pokud to jen trochu jde, zařiďte si nikým nerušené volno.

Naladění se na sebe a na své otázky již pár dní před kurzem a během kurzu velmi prospívá energii na řešení Vašeho tématu. A to platí stejně u Vaší konstelace, či u témat ostatních, které se vás dotknou a působí i na Váš život.

 

S sebou a na sebe: pohodlné oblečení, láhev s vodou

 

Těším se na společnou práci a sdílení Vašich životních příběhů.    Bc. Marcela Vyskočilová, www.harmonievsobe.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROČ ŽIVOTNÍ KONSTELACE  (rodinné, systematické)……….

Při studiu Kineziologie One Brain (3in1Concepts) jsem se dozvěděla o Rodinných konstelacích, o tom, jak je to skvělá a účinná metoda. Od několika kineziologů,  kteří používají pro svou práci rovněž konstelace, a které jsem měla tu čest během svého studia potkat, jsem se obdržela informaci, že to „funguje“ podobně jako kineziologie,  jen je nám celé téma ukázáno ve skupinovém rozestavění, že mohou mít  někdy hlubší rozměr a mohou dosáhnout hlouběji a pomoci uzdravit dané téma. Měla jsem i jednu zkušenost s účastí na rodinných konstelacích, kde jsem byla jako zástupce v rozestavení několika ostatních členů skupiny.  Překvapivé pro mě bylo zjištění, jak jsem okamžitě cítila pocity a myšlenky někoho, s kým jsem se nikdy nesetkala, a jak mi téma, které se řešilo, bylo osobně blízké, i když to nebyla má osobní konstelace, a to se dělo i u konstelací, na které jsem se sledovala pouze zvenčí jako divák.  

Když jsem dokončila studium kineziologie, přihlásila jsem se jen z pouhé zvědavosti na výcvik rodinných konstelací. Chtěla jsem systém „prozkoumat“,  pochopit, co to umí. Ani ve snu mě nenapadlo, že bych někdy sama chtěla konstelace používat pro práci se svými klienty.  Krok po kroku jsem zjišťovala zákonitosti celé techniky a sílu toho, co systém umí, s čím může pomoci.  Mně samotné pomohla má vlastní rozestavení i účast či pouhé sledování konstelací rozplést a uzdravit témata, na která jsem předtím „nedosáhla.“ To mě vedlo k tomu, že jsem se rozhodla tuto techniku začít používat pro práci s klienty.

Co to vlastně Životní  konstelace jsou? Nedá se to úplně přesně vysvětlit, je to otázka osobního prožitku.   Pokusím se toto téma alespoň přiblížit.

ŽIVOTNÍ KONSTELACE jsou  metoda, jejíž pomocí lze najít příčinu našich současných problémů v oblasti psychiky, fyzického zdraví či vztahů  a za pomoci skupinového rozestavení, pomocí zástupců  a energie skupiny, také její řešení. 

 

Tím, že umožňují vidět nezkreslený a skutečný obraz vztahů a souvislostí, ať se jedná o rodinný systém, pracovní  či jiný – např. systém našeho těla,  to jak jsme ovlivněni osudy dalších členů rodiny včetně našich předků, a také   hluboká  spojení a zapletení,  poskytují zároveň  prostor a  možnost dostat se do centra problémů a najít harmonické řešení situace tady a teď a s vděčností a pokorou nechat v minulosti to, co našemu současnému  životu už nesvědčí

 

Na rozdíl od kineziologie je nám naše téma ukázáno pomocí zástupců ve skupinovém rozestavení.

 

Mnohdy tento způsob může mít větší hloubku a rozměr. Zvláště u situace, kde se nemůžeme stále hnout z místa, která se neustále opakuje a nemá zjevnou příčinu, může být velice přínosné rozestavení konstelace.

 

 

Vice na www.harmonievsobe.cz

 

Pokud Vás téma oslovilo, těším se na setkání s Vámi 20. 1. 2018 v KŘÍDLECH DUŠE, kde bude probíhat celodenní seminář Životních  konstelací ve skupině nebo jindy v rámci individuálního sezení v mé kanceláři v Pernerově ulici.

 Konstelační vhledy používám i u Kineziologie One Brain (3in1Concepts)

 
 
 
 

 NEKONEČNÉ MOŽNOSTI  KINEZIOLOGIE ONE BRAIN

 Zdravím Vás v roce 2017!

Již 6 rokem pracuji ve své poradně s klienty pomocí metody Kineziologie One Brain ( v ČR známé pod názvem 
kineziologie) a vždy jsem si přála více seznámit veřejnost s touto úžasnou metodou a jejími opravdu nekonečnými 
možnostmi. Vedlo mě k tomu zjištění, že přestože má kineziologie poměrně dlouhou tradici, ve světě je známa 30 let, v Čechách přes 20 let a není tedy žádným nováčkem mezi ostatními alternativními přístupy a metodami, kterých je dnes opravdu velké množství, stále chybí veřejnosti dostatek informací o této metodě. Ještě dnes se setkávám ve svém okolí s s tím, že mnoho lidé vůbec neví, co to vlastně kineziologie je, 
jak může pomoci a co s ní lze řešit, což je velká škoda. 
Občas se mi stává, že si ji lidé pletou s kynologií. (nauka o psech). Druhým důvodem bylo a je přání mých klientů, kterým kineziologie pomohla a chtěli o ní říct svým přátelům a rodině a nějak vlastně nevěděli, jak to udělat.

Než jsem se k napsání článku dostala, přibyly ke Kineziologii One -Brain Bachovy esence, pak Australské květové esence a nakonec i Životní konstelace (známé veřejnosti pod názvem rodinné, systematické)

Rozhodla jsem se tedy napsat postupně o všech přístupech a začnu Kineziologií One Brain. Přestože není úplně jednoduché tuto metodu teoreticky vysvětlit, ráda se o to pokusím. Pokud se mi podaří podnítit čtenářovu zvědavost a poodhalit původ Kineziologie One Brain a její nekonečné možnosti, jsem spokojenou autorkou.

 

Úvodem trochu historie 


Kineziologii, přes její další případnou interpretaci pro jiné účely, rozumíme v našem případě metodu poznávání svalových reakcí lidského těla na vnější podněty. 
Kineziologie vychází z rozšířené chiropraxe. Její základy položil v roce 1964 americký chiropraktik Dr. George Goodheart, který začal používat testování svalů k vyhodnocování své léčby. Tento nový koncept svalového testu a vyrovnávání rovnováhy nazval aplikovaná kineziologie. Jeho koncepci později rozpracoval dr. John Thie 
a vyvinul metodu Touch for Health (Dotyk pro zdraví). Z těchto základů se vyvinuly všechny ostatní druhy kineziologie. Např. Touch for Health ( Dotek pro zdraví), Edu – kineziologie, 3 in 1 concepts ( kineziologie, Kineziologie One Brain) a další.

V České republice je rozšířena především Kineziologie One Brain - 3 in 1 concepts .
Všem druhům kineziologie je společný svalový test, ukazatel energetické rovnováhy organismu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Kineziologie One Brain (3 in 1 concepts)


Kineziologie je metoda, jejíž pomocí lze najít příčinu našich současných problémů v oblasti psychiky, fyzického zdraví či vztahů, a za pomocí nástrojů kineziologie (aktivní naslouchání, svalový test, barometr chování – tzv. „mapa pocitů“, práce s meridiány a čakrami, techniky kreativního uvolnění stresu.atd. ) také její řešení.

Kineziologie má neomezené možnosti. Skvělé výsledky jsou zaznamenány při poruchách učení, 
hyperaktivitě, různých formách strachu – výšky, pavouci, pomočování, alergie, bolesti zad atd.

Vyvinul ji v osmdesátých letech tři američané G. Stokes , D. Whiteside a C. Callaway. 
Tato trojice založila systém „Three in One Concept"- volně přeloženo „ Tři rozvíjejí metodu“ - jednotu
duše, těla a mysli. Systém je neustále rozvíjen. Více informací
https://www.3in1concepts.us
Princip metody vychází z poznatku, že obnovení rovnováhy v přítomném okamžiku nemůže být trvalé, pokud není zároveň neutralizován negativní emocionální náboj z doby, kdy vznikl. Neboť dnešek nám pouze ukazuje následky, jejich příčina zůstává ve většině případu skryta. Zpětným přenesením do věku příčiny zjistíme, kdy jsme se zablokovali nějakou událostí či informací. 
Kdy jsme se rozhodli, že jsme hloupí, že se neumíme učit, že se bojíme výšek, změn, že nejsme důležití, že se musíme vždy přizpůsobit druhým, že není bezpečné říkat svůj vlastní názor……….) Často už to sami nevíme, přesto má tato událost z minulosti na nás nyní vliv. O desetiletí později jsme „ překvapeni“ . Překvapení proto, že událost z minulosti vůbec nevidíme v souvislosti s našimi současnými problémy a omezeními. Náš mozek si je ale pamatuje a ve stresových situacích se objevují např. ve formě strachu, pocitu bezmoci, apatie, koktání ale i hyperaktivního chování či agresivity. Mnohdy se pak projevují i
na fyzické úrovni jako bolesti zad, migrény, alergie atd. .

Zjištěním věku příčiny, uvolněním stresu v dané situaci dojde k otevření možností reagovat příště na
podobnou situaci svobodněji a zdravěji. Vzpomínka zůstává, ale nemá již negativní emocionální náboj. 
Pro práci na odstranění problému je nutná aktivní spolupráce klienta. Nejedná se o hypnózu, ani jiný 
vnější zásah. Rozsah a konkrétní témata, na kterých se pracuje, určuje klient.

Základním nástrojem kineziologie je svalový test a barometr chování – tzv. „mapa pocitů“. Podle reakcí 
svalu lze určit věk příčiny, vhodné korekce, jestli je stres plně uvolněný a je možné odblok ukončit.
Barometr chování nám pomáhá určit emoce spojené s daným tématem, kterých si klient nemusí být vůbec 
vědom.

Metoda se nezabývá diagnostikováním. To dělají lékaři i léčitelé. Lékař provede diagnózu a konstatuje například, že máte vysoký tlak. Předepíše tablety. Při práci pomocí kineziologie se zjišťuje příčina vysokého tlaku. Ve většině případů příčina vznikla v důsledku emocionálního stresu již v regresním věku. (dětství, dospívání...)


Příběhy z praxe 


Péťa ( 7 let) – škola: potíže s opisováním z tabule 
Chlapec měl velké problémy při opisování z tabule. Necítil se při tom dobře, poznámky byly chybné a neúplné. 
Nemohl se vůbec soustředit. Testováním svalů jsme se dostali do ve věku 4 let, kdy měl Péťa konflikt 
s jedním z rodičů. 
Rodič před ním stál a křičel na něj. Péťa měl oči obrácené nahoru k dospělému. (jeho podvědomí si tuto 
situaci zapamatovalo - neurony v mozku se spojily s tímto stresem a uložily ho do zadního mozku) Chlapec 
pociťoval hněv a cítil se nedůležitý. Je to situace, kterou známe všichni ze svého života. Situace skončí, rodič se 
s dítětem smíří, ale zážitek zůstává uložen. 
Péťa pak začal chodit do školy a kdykoliv opisoval z tabule a zvedl oči nahoru, byl ve stejném stresu jako tenkrát. 
To jak se chlapec přitom cítil, překáželo v jeho soustředění a chlapec dělal chyby. 
Po odblokování se vše upravilo a Péťa nemá již potíže při opisování z tabule. Energie těla se při pohledu očí 
nahoru nevypíná a dítě se nyní může soustředit.

Marie (38 let) – celoživotní alergie na kočky 
Alergie se u paní Marie projevoval otoky kolem očí, pálením a svěděním kůže a také rýmou. 
Testováním svalů jsme se dostali do věku 3 let, kdy prožila nepříjemný zážitek. Její maminka byla v té 
době zaměstnaná na směny a malou Marušku hlídala cizí paní, která byla velice pečlivá a starostlivá, 
ale zároveň až příliš úzkostlivá. Velice se bála infekcí, a tak zakazovala Marušce, která se jinak 
spontánně vrhala na každé zvíře a mazlila se s ním, že na zvířata a především kočky nesmí sahat, 
jinak onemocní. Děvčátko se cítilo ohrožené, pociťovalo strach. Tato jediná věta stačila, aby si dítě 
po celý život pamatovalo, že když pohladí kočku, tak onemocní.

Pomocí technik kineziologie jsme téma vyčistili a již po dvou dnech po odblokování mohla paní Marie 
hladit kočky bez jakýchkoliv alergických projevů. Byla osvobozena od dlouholetého odříkání a mnoha 
nepříjemných chvil, které ji životem provázely.

Příští článek bude o Australských a Bachových esencích.


Děkuji za Vaši pozornost a v novém roce vše nej!!!!!!

 

Marcela Vyskočilová