PODZIMNÍ DETOX AUSTRALSKÝMI KVĚTOVÝMI ESENCEMI

Ve své praxi terapeuta používám Australské květové esence jako skvělého pomocníka a součást kineziologického odblokování či samostatně. Výsledky jsou skvělé a použití opravdu široké. Pomáhají s nespavostí, poruchami soustředění, nočními můrami, menstruačními problémy.......

Na letošní dovolené v Sardinii jsem měla možnost vidět v plném květu jednu z květin, ze které se esence vyrábí, a to Bottelbrusch. Vypadá jako kartáč a opravdu tak funguje. Na fyzické úrovni čistí tlusté střevo, v psychické oblasti nám pomáhá vyčistit minulost, udělat nový životní krok a vrátit do života radost. Rozhýbává k potřebné životní změně, pracuje i s tématem nevyřešených záležitostí matka - dítě atd. a zároveň, a ne náhodou, je součástí užívací lahvičky PODZIMNÍ DETOX.

Přestože jsem zastáncem užívacích lahviček na míru, protože co člověk, to jiná příčina problému a tedy i jiná kombinace esencí, pro JARNÍ a PODZIMNÍ očistu se mi osvědčila univerzální kombinace 7 esencí.

PROČ PODZIMNÍ DETOX?????

Pomůže nám udržet si energii, kterou jsme získali během léta, připravit se na sychravé podzimní dny, posílit imunitu a mnohdy shodit nějaké to kilo před vánoci. 
Odlehčíme tak tělu i psyché od pocitu přetížení a emoční zátěže. Uvolníme se, vyčistíme a získáme novou energii pro vše důležité v našem životě.

INFORMACE A OBJEDNÁVKY 
web: www.harmonievsobe.cz
email: harmonievsobe@seznam.cz 
mobil: + 420 605 726 144
ODBĚR ESENCÍ A CENA
Osobní odběr: 400,- Kč 
Zaslání poštou: 460,- Kč ( 60 Kč poštovné )

SLOŽENÍ DETOXIKAČNÍ LAHVIČKY

Bauhinia – působí na správnou funkčnost ileocekální chlopně (mezi tenkým a tlustým střevem) – projevy špatné funkce: bolest hlavy, kruhy pod očima, problémy s krční páteří, pracuje s tématy bránění se změně, strnulost.

Bush Iris - pročišťuje na fyzické úrovni lymfatický systém a na úrovni psychiky odblokovává základní čakru a centrum důvěry.

Bottelbrush- čistí tlusté střevo a pomáhá čistit minulost, abychom byli schopni udělat krok do nové změny.
Dog Rose- čistí ledviny a močový měchýř a očišťuje od strachu, bázlivosti a studu. Pomáhá nám plně obsáhnout život, získat kuráž.

Dagger Hakea – čistí krev, játra, zpracovává témata křivdy a potlačeného a nevyjádřeného vzteku .

Dog Rose -čistí ledviny a močový měchýř, pracuje s tématem nejistoty, bojácnosti, studu a obav

Wild Potato Bush - čistí těžké kovy z těla a pomáhá nám posunout se dál. Vrací nám nadšení a entuziasmus.

Green Essence - čistí plísně a parazity v těle a harmonizuje téma otevřenosti k parazitování od druhých. Řeší téma emočního utrpení spojeného s kožní a střevní poruchou.

JAK ESENCE UŽÍVAT
Esence se užívají ráno a večer 7 kapek nejlépe do vody a vypít nebo nakapat přímo na jazyk. 
Při detoxikaci je vhodné zvýšit pitný režim.

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE 
Australské květové esence jsou kapky s výtažky z rostlin rostoucích na území Austrálie. Používáním esencí se vyčistí negativní vzorce uložené hluboko v našem podvědomí a vytvoří se prostor pro nové harmonické nastavení člověka. Pracují nejdříve na psychické a mentální úrovni a následně ve fyzické rovině. 
Australské květové esence (69 esencí) jsou pokračováním a rozšířením původního Bachova systému 39 esencí a dokáží pomáhat současnému modernímu člověku s problémy a tématy, které v době vzniku Bachových esencí (což je před zhruba 85 lety) nebylo třeba řešit (vysoká úroveň stresu, radioaktivita, elektromagnetický smog a záření z technologií wifi, počítačů a přístrojů, vyšší rozvodovost, poruchy ADD/ADHD, dyslexie, poruchy příjmu potravy, problémy po očkování u dětí, problémy po užívání antikoncepce, neplodnost a mnohé další).
S tím vším si Australské esence skutečně poradí. Zvládnou zharmonizovat celý endokrinní systém, jednotlivé orgány v těle, zvládnou pročistit tělo a zbavit parazitů a plísní, zároveň zpracovávají a uvolňují různé blokády a přesvědčení, kvůli nimž se nám nedaří určité oblasti našeho života posunout a změnit tak, jak bychom chtěli a potřebovali, chrání a čistí naše energetické pole před nežádoucími vlivy a všudypřítomným škodlivým zářením, pomáhají nám žít naplno náš potenciál v radosti a lehkosti.
Australské esence jsou používány ve více než 50 zemích světa. 
Velice oblíbené jsou např. v Itálii, Švýcarsku, Anglii, Japonsku.